piątek, 9 lutego 2018

Kredyt gotówkowy 70 000 złotych na okres 84 miesięcy.

Raiffeisen Polbank to bank w jakim znajdziemy oferty kredytów gotówkowych. Decydując się tutaj na zobowiązanie w wysokości 70 000 złotych na okres kredytowania wynoszący 84 miesiące, przyjdzie nam spłacać raty po 1321 złotych. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 40 964 złote. Daje nam to całkowitą kwotę do spłaty w wysokości 110 964 złotych. Kwota jaką będzie trzeba oddać do banku jest dosyć wysoka i warto zastanowić się nad tak długim okresem kredytowania. Z pewnością, jeżeli spłacilibyśmy to zobowiązanie wcześniej kosztowało by nas ono o wiele mniej. Zakres kwot udostępnionych przez bank wynosi od 1 000 złotych do 150 000 złotych, z okresem kredytowania od minimum 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Dzięki długiemu okresowi spłaty kredytu i dużej kwocie jaką można pożyczyć, o wiele łatwiej jest dopasować parametry zobowiązania do swoich potrzeb, a pomocny w tym wypadku jest ranking 17bankow.com.

Warunki kredytowania w Raiffeisen Polbanku.

Oprocentowanie nominalne na jakie możemy tutaj liczyć jest bardzo zróżnicowane. Może ono wynosić 0%, ale może też wynosić i 10% w skali roku. Bank wylicza je indywidualnie pod konkretny przypadek. Jak wiadomo jednym z zarobków dla banku jest prowizja za udzielenie kredytu. Tutaj może być ona niewielka i wynosić 5% kwoty zobowiązania, ale może wynosić o wiele więcej i sięgać nawet 30% kwoty kredytu. Maksymalna wysokość prowizji da nam naprawdę wysokie koszta kredytu. Nie ma tu opłat przygotowawczych, ani też nie ma konieczności dokupowania innych produktów banku, aby skorzystać z oferty kredytu gotówkowego. Po 100 złotych zapłacimy, jeżeli zmienimy harmonogram spłat kredytu lub wydłużymy jego okres kredytowania. Monit jaki wyśle do nas bank niesie za sobą opłatę w wysokości 30 złotych. Za wcześniejszą spłatę zobowiązania bank nie pobiera żadnych opłat z tytułu prowizji. Akceptowane są różne źródła dochodu, a nie tylko umowy o pracę. Do skorzystania z oferty nie jest potrzeba zgoda współmałżonka.

Jaka jest opinia klientów odnośnie kredytu w Raiffeisen Polbanku.

Klienci, którzy mieli okazję brać kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbanku chwalą sobie minimum formalności jakim musieli sprostać. Dane podaje się przez telefon, a zaświadczenie do dochodach wysyła e-mailem. Dla kredytów na kwotę 5 000 złotych płatnego do 2,5 roku to w takim przypadku przedstawienie zaświadczenia o zarobkach nie będzie nam potrzebne. Dla takich niskich kwot kredytu bardziej opłacalne są jednak chwilówki, gdyż są one mniej kosztowne. Samo podjecie decyzji kredytowej trwa dosyć krótko. Razem z przelaniem środków na konto kredytobiorcy wszystko można załatwić w przeciągu jednego dnia roboczego, co jest dużą zaletą tej oferty. Warto założyć w banku konto osobiste. Takie posunięcie pozwoli nam na obniżenie oprocentowania nominalnego pożyczki nawet o 1,5% co jest dosyć sporo, zwłaszcza, że konto jest zupełnie darmowe. Oferta konta jest jedną z lepszych na rynku, więc warto takie konto założyć, jeżeli dzięki niemu możemy zyskać lepsze warunki kredytowe.